Otevřeno Po - Pá 9:00 - 18:00, So 9:00 - 12:00Infolinka +420 381 301 333
EU Automobile » Pro zákazníky »

Seznam služeb

služby

EU Automobile - roční extra záruka

Extra záruka 2 roky

V EU Automobile získáte v rámci nákupu svého nového vozu prodlouženou záruku na 2 roky zdarma. Na většinu vozů poskytujeme prodlouženou záruku  od společnosti DEFEND Car Protect.

Zobrazit více

EU Automobile - prodej vozů všech značek

Prodej vozů všech značek

Prodáváme vozy všech značek a modelů Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Škoda, Seat, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo. V našem autoparku si vybere opravdu každý. Protože vždy chceme zákazníkům nabídnout něco navíc, máte u nás možnost registrace a používání rozšířených funkcí. Co to znamená? Stačí vyplnit Váš e-mail, vybrat značku / model a o nových vozech v našem autoparku budete informováni jako první.

Nabídka vozidel

Pojištění vozidel

Při koupi vozu Vám vyřídíme povinné i havarijní pojištění. Náš profesionální tým pojistí Vaše vozidlo rychle a účelně. Zákazníkům nabízíme velmi výhodné a kvalitní pojištění vozidel.

Zobrazit více

Výkup a prodej

Výkup za hotové

Pomůžeme Vám prodat vozidlo a Vy se nemusíte zabývat sháněním kupce a vyřizováním všech formalit spojených s prodejem Vašeho vozu. Výhody výkupu vozidla v našem autoparku? Nabídneme Vám nejvyšší možnou cenu za Váš vůz. Prodejem svého vozu převedete riziko za technický stav a veškeré záruky na EU Automobile. Náš profesionální tým vyřídí veškeré formality spojené s prodejem Vašeho vozidla. Hotovost Vám vyplatíme ihned.

Protiúčet

U nás máte možnost nechat Vaše staré vozidlo a odjet novým. Pokud máte zájem o koupi vozidla od nás, poskytněte Váš starý vůz na protiúčet, rádi ho od Vás vykoupíme. Výkupní cenu starého vozidla také můžete použít jako akontaci na nákup nového vozu v rámci některých z programů financování od EU Automobile. Prodejem svého starého vozu na protiúčet převedete riziko za technický stav a veškeré záruky na EU Automobile. Veškeré formality spojené s prodejem a koupí nového vozu vyřídí náš tým za Vás.

Nabídka vozidel

Komisní prodej

Využijte výhod komisního prodeje a prodejte Váš vůz bez starostí. Zákazníkům nabízíme profesionální přístup našich zaměstnanců a otevírací dobu našeho autoparku denně od 9 do 21 hod. Prezentace vozů je na více jak 70-ti inzertních portálech. Kompletní fotodokumentace s popisem Vašeho vozu je samozřejmostí. Vozidla jsou po dobu komisního prodeje pojištěny proti veškerému poškození. Naše prodejní plocha je monitorována 24 hodin denně kamerovým systémem se záznamem. Hotovost si převezmete bezprostředně po komisním prodeji Vašeho vozu.

Doživotní garance původu

Za původ u nás zakoupeného vozidla Vám ručíme doživotní garancí. Víme, že nákup ojetého vozidla s sebou přináší především 2 rizika: riziko výskytu technických závad a riziko výskytu právních vad, jako jsou odcizená vozidla a vozidla s pozměněnou identitou. Náš tým již několik let provádí úspěšně ověřování původu ojetých motorových vozidel. Nabízíme zákazníkům pouze prověřená vozidla, ke kterým Vám poskytneme veškeré možné údaje, doklady, servisní knihu či VIN vozidla. Na přání zákazníka je možné si vozidlo nechat prověřit v autorizovaném servisu. Doživotní garance na původ vozu, nejvýhodnější leasing nebo úvěr to je kvalita našich služeb.

Profesionální přístup

Naši zaměstnanci jsou profesionálně školeni a připraveni Vám poskytnou maximální servis, odborné znalosti a předají Vám své zkušenosti. Naši klienti jsou ze všech regionů České republiky, s různými představami a rozdílnými názory. Díky individuálnímu a přátelskému přístupu našich zaměstnanců Vám vyjdeme vstříc dle Vašich potřeb, specifických požadavků, časových i finančních možností a pomůžeme Vám vybrat správný vůz.